Gsm: 0532 442 12 75  Tel: 0212  485 81 20      disli@dislidunyasi.com      Harita

                 facebook dişli dünyası  linkedin Dişli dünyası youtube  Dişli Dünyası instagram  Dişli Dünyası Twitter  Dişli Dünyası Pinterest

Redüktör Dişlisi

Redüktör Dişlileriredüktör helis dişlisi

Dişli Dünyası olarak bir çok çeşit redüktör dişlisi imalatını uluslararası imalat standartlarına göre yapmaktayız. İster numune, isterse seri imalat olarak redüktör dişlisi imalatını hızlı, ekonomik ve profesyönel olarak yapabilecek makina parkuru ve dişli imalatı tecrübesine sahibiz. İmalatını yaptığımız redüktör dişlilerini müşteri isteğine göre redüktöre dişli montajını yapabilmekteyiz. Redüktör Dişlisi imalatı yanında müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Özel Redüktör Dişlisi Tasarımı ve Özel Redüktör İmalatı hizmetlerinide sunmaktayız. Müşterilerimizin istemesi durumunda imalatını yaptığımız redüktör dişlilerinin montajını yaparak, redüktör tamiri hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Redüktör Dişlileri İmalatı - Redüktör Dişlileri Üretimi hakkında daha hetaylı bilgiler için Dişli Dünyasına ulaşabilirsiniz.

İmalatını yağtığımız Redüktör Dişlileri:

 • Ayna Mahruti Redüktör Dişlisi
 • Helisel Redüktör Dişlisi
 • Planet Redüktör Dişlisi
 • Sonsuz Vida Redüktör Dişlisi
 • Sonsuz Vida Karşılık Redüktör Dişlisi
 • Konik Redüktör Dişlisi
 • Düz Redüktör Dişlisi

Fitil şanzıman dişlisi  Z22-22

Fitil şanzıman dişlisi imalatı ve fitil şanzıman kutusu imalatı yapmaktayız. Fitil şanzıman dişlisi imalatı kaliteli dişli malzemesi ve işçilik ile dişli imalatı yapılmaktadır.


 

ayna mahruti redüktör dişlisi   

Ayna mahruti redüktör dişlisi imalatımız 1 modül ayna mahruti dişliden 12 modül ve 550 çapa kadar dişli imalatı yapılmaktadır.


    sonsuz vidalı redüktör dişlisi

Sonsuz vida ve bronz dişli imalatı yüksek kalitede bronz dişli malzemesi kullanılmaktadır. Sonsuz vida dişlileri ısıl işleme tabi tutularak dişli profilleri taşlanmaltadır. Firmamız bünyesinde çeşitli redüktörlerin tamiri ve bakımı yapılmaktadır.


   redüktör konik dişlisi

Redüktörlerde kullanılan bir çok çeşit konik dişlinin imalatını yapmaktayız. Konik dişli imalatımız 1 modül - 14 modül arası ve 800cm çapa kadar konik dişli imalatı yapmaktayız.


  ekstrüder redüktör dişlisi  ekstrüder redüktör pinyon dişlisi 

Eksruder redüktörlerin tamamı için redüktör dişlisi imalatı yapmaktayız.

 


redüktör çember dişlisi  planet redüktör dişlileri  

Planet redüktörler için çember dişli ve planet redüktör dişlileri imalatı ile tüm planet redüktörlerin tamir ve bakımını yapmaktayız.


Redüktör Dişlileri  

Redüktör dişlisi imalatımız yüksek kalitede semente çeliği kullanılarak imal edilmektedir. Redüktör dişlisi imalatında ısıl ilem kalitesi ve dişli profil taşlama işlemleri standart olarak yapılmaktadır. 


Rossi Redüktör Ayna Mahruti Dişlisi


 

  Flender Redüktör Dişlisi     

Flender Redüktör Dişlisi Üretimi


Eksruder Redüktör Dişlisi

Redüktör dişlisi imalatımız yanında arızalı veya bakımı gereken yerli ve yamancı marka redüktörler için profesyonel redüktör tamir ve bakımı hizmetleri sunmaktayız.


flender redüktör tamiri

Redüktör Dişlisi imalatımız bir çok yerli ve yabancı marka redüktörünn dişli imalatını kapsamaktadır. Başlıca imalatını yaptığımız redüktör dişlileri:Amarillo Redüktör Dişlisi

İletişim

 • Addres :
  Endüstriyel Teknik Teknolojiler Makine Ekipmanları. San. Ltd. Şti. - Rami Kışla Cad. Gündoğar 1 İş Merkezi NO:68/71 Topçular Eyüp / İSTANBUL
 • Tel : 0 212 493 3022 - 0 212 485 8120
 • Fax : 0 212 493 3021
 • Gsm: 0 532 442 12 75
 • Email  : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 • Website : www.dislidunyasi.com

 

facebook dişli dünyası linkedinyoutubeinstagram twitter pinterest